Referent platobného styku

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Informácie o pracovnej ponuke

Považujete Poštovú banku za zaujímavého zamestnávateľa?
Láka Vás práca v backoffice alebo chcete v tejto oblasti naďalej pracovať?
Máte chuť učiť sa nové veci a pracovať na sebe?

Do tímu spracovania platobného styku hľadáme nového člena, ktorého náplňou práce bude:
  • spracovanie tuzemského a zahraničného platobného styku,
  • správa a inventarizácia vnútorných účtov,
  • spracovanie produktov platobného styku, ktoré poskytuje Poštová banka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.2.2015 resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá 1 rok (v prípade vzájomnej spokojnosti následné predĺženie zmluvy na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov:
  • požadované vzdelanie: min. SŠ vzdelanie
  • anglický jazyk - mierne pokročilý (porozumenie písanému textu, vybavovanie korešpondencie, základná telefonická komunikácia)
  • predošlá práca vo finančníctve - výhodou

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:
  • chuť učiť sa, napredovať
  • zmysel pre detail, presnosť
  • schopnosť pracovať v strese

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja,
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“,
  • atraktívny balík benefitov z oblasti celoročnej zdravotnej starostlivosti, špecializovaných preventívnych prehliadok, nákupov v lekárňach alebo optikách, zájazdov, športu, jazykových kurzov a iné
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov,
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru alebo nahrania videovizitky.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1935317  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.