Vedúci oddelenia účtovníctva

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu vedúceho oddelenia účtovníctva, ktorého pracovná náplň spočíva v nasledovných činnostiach:

  • Riadenie a organizácia činnosti oddelenia
  • Zodpovednosť za efektívny výkon činnosti a plnenie stanovených cieľov oddelenia.
  • Prijímanie rozhodnutí v rámci priznaných kompetencií.
  • Metodické usmerňovanie zamestnancov banky a pobočiek banky v oblasti účtovníctva, spolupráca s ostatnými divíziami a oddeleniami.
  • Účtovanie a odsúhlasovanie jednotlivých agiend v rámci účtovníctva
  • Zabezpečovanie dodržiavania platných účtovných predpisov a pracovných postupov
  • Vykonanie mesačnej, štvrťročnej a ročnej závierky,
  • Zostavenie individuálnej a konsolidovanej účtovnej závierky podľa IFRS
  • Príprava konsolidačných balíkov pre dcérske spoločnosti, ich odsúhlasenie
  • Zodpovednosť za reporting skupiny PABK, odsúhlasovania väzieb v rámci skupiny, vypracovanie prevodových mostíkov
  • Komunikácia s externými audítormi, vypracovanie a odsúhlasovanie podkladov pre externý audit,
  • Zabezpečenie pravidelnej dokladov a fyzickej inventarizácie majetku a záväzkov
  • Zabezpečenie procesov týkajúcich sa vyhodnocovania škodových udalostí v banke a ich vysporiadanie
  • Plnenie oznamovacích povinností za Oddelenie účtovníctva

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.2.2015
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • úplné vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania (odbor účtovníctvo, audítorstvo, bankovníctvo)
  • znalosť podvojného účtovníctva a účtovných postupov so zameraním na banku (vrátane finančných produktov)
  • predchádzajúca prax v bankovej inštitúcii PODMIENKOU
  • schopnosť viesť stredne veľký tím
  • anglický jazyk (čítanie s porozumením)
  • MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) – pokročilá znalosť

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť
  • spoľahlivosť
  • dôslednosť
  • dobrá organizácia práce

Ponúkame

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1931276  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.