Analytik/ Senior Analytik

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Informácie o pracovnej ponuke

Ste analytický typ, ktorý rád pracuje s dátami? Baví Vás vypracovávanie finančných a nefinančných analýz?
Staňte sa súčasťou nášho tímu analytikov!

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
  • vypracovávanie finančných a nefinančných analýz spoločností
  • vyhodnocovanie potenciálu akciových a dlhopisových obchodov
  • prácu so systémom Bloomberg
  • sledovanie, vyhodnocovanie a predikovanie vývoja na finančnom trhu
  • analyzovanie bankového sektora (úvery, vklady, trhové postavenie)
  • spoluprácu pri tvorbe rozpočtov, plánov a stratégie banky
  • sledovanie, vyhodnocovanie a predikovanie makroekonomického vývoja v SR a v zahraničí
  • analyzovanie spotrebiteľského správania, príprava podkladových dát pre rozhodovanie ostatných odborov banky
  • aktívne vymýšľanie, spracovanie a prezentovanie makroekonomických a spotrebiteľsky orientovaných tém
  • spolupráca s médiami (tlač, portály, TV, rádio)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4
Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Pozícia je na zástup počas MD a RD.

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • 2. stupeň VŠ ekonomického alebo matematického zamerania
  • minimálne 3 roky praxe na pozícii analytika vo finančnej inštitúcii
  • anglický jazyk - pokročilý
  • užívateľská znalosť MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)
  • ovládanie práce so systémom Bloomberg výhodou

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce predpoklady:

  • schopnosť samostatne riešiť problémy
  • analytické myslenie a pozitívny vzťah k práci s číslami
  • schopnosť vnímať súvislosti, poznanie trhu
  • komunikatívnosť
  • zmysel pre detail
  • ochota učiť sa, proaktivita
  • tímový duch

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • férové odmeňovanie individuálnych výkonov našich zamestnancov
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • atraktívny balík benefitov
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1914933  Dátum zverejnenia: 31.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.