Odborný referent likvidácie v neživotnom poistení (PPABK)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu Poisťovne Poštovej banky (PPABK, a.s.), dcérskej spoločnosti Poštovej banky, hľadáme šikovného človeka, ktorého náplňou práce budú nasledovné činnosti:
  • likvidácia poistných udalosti v neživotnom poistení (poistenie majetku fyzických osôb a zodpovednosti za škodu)
  • korešpondencia, komunikácia s klientom, výpočet výšky plnenia podľa podmienok poistnej zmluvy
  • typovanie a výplaty poistných udalostí cez informačný systém
  • spolupráca pri analýze škodovosti a posudzovaní rizikových klientov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.12.2014, respektíve dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • prax v oblasti likvidácie poistných udalostí výhodou

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské technického smeru
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk – mierne pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Outlook – pokročilý

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • výkonnostné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • teambuildingové aktivity
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1903882  Dátum zverejnenia: 20.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.