Špecialista Compliance - junior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu Poštovej banky hľadáme šikovného človeka, ktorého náplňou práce budú nasledovné činnosti:
  • podieľanie sa na koncipovaní zmluvných ustanovení a obchodných podmienok potrebných pre poskytovanie investičných služieb a sprostredkovanie finančných služieb;
  • monitorovanie a vyhodnocovanie účinnosti postupov banky v oblasti dodržiavania súladu s MIFID reguláciou resp. novelou zákona o cenných papieroch, so zákonom o bankách a ochranou banky pred podvodmi;
  • implementácia požiadaviek zákona o bankách a zákona o cenných papierov v podmienkach banky z hľadiska metodiky a poskytovania investičných alebo bankových služieb;
  • poskytovanie odbornej pomoci, poradenstva v oblasti ochrany osobných údajov a MIFID;
  • navrhovanie a realizácia kontrolných činností v oblasti ochrany osobných údajov, MIFID a ochrany banky pred podvodmi;

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.11.2014, respektíve dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá: 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • min. 1 rokov praxe v oblasti bankovníctva
  • VŠ: ekonomika, právo
  • vysoká úroveň znalostí práce s PC (Windows, balík MS Office, Outlook, Excel)
  • znalosť bankových procesov

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • aktívny prístup
  • schopnosť zadeliť si priority a dodržať stanovené termíny
  • zručnosť efektívne komunikovať

Ponúkame

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových, poistných a investičných produktov
  • výkonnostné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • teambuildingové aktivity
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1890745  Dátum zverejnenia: 7.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.