Projektový manažér

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu na oddelenie kancelárie projektového a programového riadenia hľadáme skúseného kolegu, ktorého prioritnou zodpovednosťou bude riadenie projektov (implementácia nového systému, zavedenia nového produktu, nastavenie nových procesov...) so zameraním na biznis oblasť. Jeho hlavnou náplňou práce bude:

  • príprava a udržiavanie harmonogramu a rozpočtu projektu
  • riadenie projektového tímu (biznis, IT, dodavateľ)
  • koordinácia projektových aktivít naprieč ostatnými divíziami banky a dodávateľmi a to v požadovanom čase a kvalite
  • organizácia, príprava a vedenie pracovných workshopov
  • identifikácia a riadenie projektových rizík
  • príprava, zadávanie a vyhodnotenie analýz a prieskumov, ako podkladov pre rozhodovanie v projekte (napr. cost-benefit analýza, analýza časových radov, konkurenčná analýza, prieskum trhu)
  • rozhodovanie o spôsobe riešenia úloh, o alokácii zdrojov, a o čerpaní prostriedkov v rámci projektu
  • vyhľadávanie nápadov a príležitostí a iniciovanie zmien na zlepšenia v rámci i mimo projektu
  • zabezpečenie projektovej dokumentácie
  • príprava, organizovanie a vedenie prezentácií a diskusií v tíme, s inými divíziami, dodávateľmi a manažmentom banky
  • vyhodnotenie záverov projektov a podklady pre ďalšie iniciatívy
  • riadenie spolupráce a vyjednávanie s dodávateľmi
  • iné činnosti určené riaditeľom projektovej kancelárie

  • Miesto práce: Dvořákovo nábrežie 4, Bratislava (River Park)
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba neurčitá

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • analytické schopnosti
  • zdravý sedliacky rozum
  • orientácia na interného klienta (prispôsobenie komunikácie členom tímu, výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti)
  • efektivita riešenia úloh a orientácia na dosahovanie výsledkov
  • iniciatívnosť prinášať nové, praktické a realizovateľné riešenia
  • pragmatizmus a cit pre biznis
  • štrukturované myslenie
  • zodpovednosť a neustála práca na sebe
  • iniciatíva, samostatnosť a vytrvalosť

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • požadované vzdelanie: VŠ II. stupňa
  • PRAX na obdobnej pozícii NUTNOSŤOU (riadenie min. 2 dlhodobých projektov), referencie na výsledky projektov
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • PowerPoint - pokročilý
  • MicrosoftProject - pokročilý

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme za účelom telefonického rozhovoru alebo dohodnutia termínu osobného pracovného pohovoru kontaktovať najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu.

Tešíme sa na Vaše reakcie.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1878276  Dátum zverejnenia: 24.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.