Koordinátor pre retailovú sieť

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Ste proklientsky orientovaný? Ste samostatný a proaktívny?
Na oddelenie podpory predaja hľadáme koordinátora pre retailovú sieť, ktorého prioritnými činnosťami bude:

  • vytváranie a rozvoj nástrojov podporujúcich predaj
  • zastupovanie predajných sietí (pobockova, postova) v príprave marketingových kampaní
  • spolupráca a koordinácia aktivít distribučnej siete s ostatnými útvarmi banky
  • zastupovanie oddelenia v projektoch súvisiacich s procesmi v distribučnej sieti
  • vypracovávanie analýz súvisiacich s vyhodnotením efektívnosti a optimalizácie procesov v distribučnej sieti
  • príprava návrhov k implementácii procesného riadenia distribučnej siete

  • Miesto práce: Bratislava - primárne, príležitostná práca v teréne
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.11. alebo dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú).

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • samostatnosť, proaktívny prístup (návrhy riešení)
  • proklientský prístup
  • analytické myslenie
  • prepájanie súvislostí
  • komunikačné zručnosti

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Požadovaná prax: počet rokov praxe súvisiacej s retailovým bankovíctvom min. 2 roky
  • prehľad trhu v oblasti predaja finančných produktov
  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme kontaktovať písomne alebo telefonicky najneskôr do uvedeného predpokladaného termínu ukončenia výberového konania. Po tomto termíne považujte pracovnú pozíciu za uzatvorenú.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1873717  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.