Databázový správca PB IT

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu PB IT, dcérskej spoločnosti Poštovej Banky pre oblasť IT, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Databázový správca, ktorého náplň práce bude spočívať v nasledovných činnostiach:

  • proaktívne spravuje MS SQL databázy
  • proaktívne spravuje Oracle databázy
  • vytvára a spravuje DTS
  • administruje prístupové dáta v MS SQL a AD
  • spravuje databázové prostredieSybase pre DWH
  • administruje Windows servery
  • vytvára a udržuje systémovú dokumentáciu

  • Miesto práce: Bratislava, Dvořákovo nábrežie 4, River Park
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 0asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá 1 rok (po roku možné predĺženie na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • dôslednosť
  • proaktívny prístup
  • odolnosť voči stresu
  • proklientská orientácia

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • znalosť databázového prostredia MS SQL
  • znalosť databázového prostredia Oracle - výhodou

  • Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti: anglický jazyk - pasívne
  • Vodičský preukaz: B

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja, možnosť rastu
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • stravné lístky nad rámec zákona - aj v prípade PN, dovolenky...
  • teambuildingové aktivity
  • zľavy u našich partnerov
  • športoviská

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme za účelom telefonického rozhovoru alebo dohodnutia termínu osobného pracovného pohovoru kontaktovať najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu.

Tešíme sa na Vaše reakcie.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1862059  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.