Firemný poradca

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Náplň práce

Ste obchodník? Máte prax a záujem ďalej sa rozvíjať v oblasti firemného bankovníctva?
Do nášho tímu v Košice hľadáme nového člena tímu s veľmi dobrou znalosťou problematiky firemného bankovníctva.
Firemný poradca:
  • vyvíja aktívnu činnosť pri vyhľadávaní potenciálnych firemných klientov (akvizičná činnosť),
  • podporuje a rozvíja obchodné aktivity u klientov zvereného portfólia a navrhuje riešenia na získanie nových firemných klientov za účelom využitia pasívnych bankových obchodov (PBO),
  • zabezpečuje starostlivosť o firemné aktívne bankové obchody (ABO) v regiónoch SR a to najmä komunikáciu s firemnými klientmi, vypracovanie návrhov na ABO,
  • zabezpečuje poskytovanie firemných bankových obchodov v príslušnom regióne a zodpovedá za zverené portfólio firemných ABO a PBO,
  • zodpovedá za predaj a uzatvorenie zmluvného vzťahu k PBO pre firemných klientov,
  • zabezpečuje nápravu v prípadoch neplnenia alebo nedodržania zmluvne dohodnutých podmienok zo strany firemných klientov,
  • monitoruje plnenie podmienok schválených výnimiek v oblasti PBO,
  • monitoruje produkty konkurenčných bánk v regióne,
  • zodpovedá za plnenie obchodného plánu a súvisiaceho finančného plánu so zameraním na cieľovú skupinu klientov v súlade s politikou banky.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto výkonu práce: Košice
  • Termín nástupu: dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Doba určitá: 1 rok (v prípade vzájomnej spokojnosti následné predĺženie zmluvy na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (zameranie, odbor: ekonomické) príp. SŠ vzdelanie (ekonomika, obchod) s praxou v bankovej oblasti
  • požadovaná prax: počet rokov praxe 4 – z toho min. 2 roky odbornej praxe v oblasti firemného bankovníctva
  • znalosť podnikateľského prostredia, problematiky firemného bankovníctva
  • orientácia vo finančných výkazoch
  • PC znalosti: MS Office, Internet
  • jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý
  • Vodičský preukaz B

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • výborné komunikačné, vyjednávacie a obchodné zručnosti
  • samostatnosť, proaktivita a ústretovosť voči klientovi
  • flexibilita
  • zodpovedný prístup
  • dobrá organizácia práce

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 1855008  Dátum zverejnenia: 3.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.