Špecialista obstarávania

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

  • Komplexná starostlivosť o nákup širokého portfólia technických a všeobecných komodít - možnosť profilácie pracovného zamerania podľa odborných predpokladov uchádzača
  • Koordinácia tvorby nákupnej požiadavky
  • Priama komunikácia s odbornými útvarmi
  • Príprava nákupnej stratégie a analýzy jej možných dopadov a vyplývajúcich rizík
  • Prieskum trhu a dodávateľov
  • Príprava a uskutočňovanie výberu dodávateľa
  • Príprava a riadenie zmluvnej dokumentácie
  • Reporting

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.10.2014 resp.dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské 2. stupňa
  • Predchádzajúca prax v oblasti obstarávania
  • Znalosť práce so SAP výhodou
  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý výhodou
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • znalosti v práci so zmluvami

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • ochota a schopnosť navrhovať logické riešenia
  • veľmi dobre komunikačné a prezentačné zručnosti
  • otvorenosť v komunikácii
  • ochota získavať prehľad v odbornej problematike a interpretovať ju do bežnej komunikácie

Ponúkame

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom telefonického rozhovoru, ako formou prvého predvýberu. Po absolvovaní takéhoto telefonického rozhovoru a splnení základných kritérií budete pozvaná/pozvaný na ďalšie stretnutie. Výberové konania prebiehajú štandardne formou assessment centra v kombinácii s individuálnym rozhovorom, kde sa prostredníctvom zadaných úloh zameriavame na schopnosti a zručnosti kandidátov.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1842706  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.