Vedúci oddelenia retailových úverových produktov

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Informácie o pracovnej ponuke

Ste silná, inovatívna osobnosť so skúsenosťami v oblasti riadenia produktového manažmentu? Poďte k nám zastávať kľúčovú pozíciu z hľadiska biznisu banky!
Vašou náplňou práce bude:
  • kompletná zodpovednosť za produktový management (nastavenie podmienok produktov, predaj na obchodných miestach, pricing, apod.)
  • vedenie a rozvoj tímu = produktoví manažéri a metodici produktov
  • zodpovednosť za tvorbu dlhodobej stratégie tvorby a predaja spotrebných úverov
  • zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov
  • participácia na rozhodnutiach a projektoch banky
Váš tím je zodpovedný za:
  • produktový rozvoj v oblasti spotrebných úverov
  • správne a efektívne nastavenie procesov poskytnutia, spracovania a správy produktov
  • nastavovanie obchodných podmienok, pracovných predpisov
  • definícia požiadaviek na rozvoj IT
  • realizácia marketingových kampaní

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: River Park, Dvořákovo nábrežie 4
Termín nástupu: asap
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Doba určitá: 1 rok (v prípade vzájomnej spokojnosti možnosť predĺženia zmluvy po roku na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • biznis pohľad, schopnosť prinášať nové, inovatívne riešenia
  • schopnosť presadiť svoj názor, orientácia na výsledky, "drive"
  • výborné lídership schopnosti
  • analytické a procesné myslenie,
  • výborné komunikačné zručnosti,
  • prezentačné schopnosti pre výsledky svojej práce a vzdelávanie kolegov
  • samostatnosť a spoľahlivosť
  • dobrá organizácia práce
  • flexibilita

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce predpoklady:

  • Jazykové znalosti: Anglický jazyk - mierne pokročilý
  • MS Word, Excel, Outlook - pokročilý
  • Požadovaná prax: min. 3 roky praxe v oblasti produktového manažmentu a riadenia projektov alebo tímu
  • vedomosti z oblasti legislatívy

Ponúkame

Medzi výhody a benefity, ktoré našim zamestnancom ponúkame, patria:

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • koncoročné odmeny
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • príspevok na dovolenku
  • teambuildingové aktivity
  • nadštandardná lekárska starostlivosť
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky.

Kontakt

Poštová banka

ODPOVEDAŤ
ID: 1782734  Dátum zverejnenia: 26.6.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.