Technik TZB (POBA Servis, a.s.)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu POBA Servis, dcérskej spoločnosti Poštovej Banky, hľadáme šikovného a skúseného kandidáta na pozíciu TECHNIK TZB, ktorého náplň práce bude spočívať v nasledovných činnostiach:

  • Spravovanie databázy zariadení TZB v príslušnom SW, kompletný dohľad nad stavom a funkčnosťou
  • Príprava revíznych plánov podľa platnej legislatívy, resp. interných predpisov zamestnávateľa
  • Znalosť legislatívy vyhradených technických zariadení a technických zariadení
  • Koordinácia a komunikácia záručných a pozáručných servisných činností dodávateľov, príp. drobných investičných akcií
  • Príprava a vyhodnocovanie technologických auditov za zverenú oblasť
  • Sledovanie platnosti a zmeny legislatívy za zverenú oblasť
  • Riešenie a aktualizovanie požiadaviek externých klientov, komunikácia s externým klientom
  • Príprava a sumarizácia podkladov pre plán investičnej výstavby
  • Príprava plánu na jednotlivé rekonštrukcie a úspora nákladov
  • Príprava podkladov pre uzatváranie zmluvných vzťahov – rámcové zmluvy, zmluvy o dielo, nájomné zmluvy
  • Zabezpečenie projektovej prípravy a realizácie stavieb, koordinácie činností a koordinácia dodávateľov a organizačných útvarov spoločnosti
  • Sledovanie rozpočtov
  • Podpora pre správu budov – technické zhodnotenie budov a návrh na úpravu správy v zmysle zmluvnej agendy, evidencia a aktualizácia databázy v príslušnom SW

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Požadujeme

Hlavnými kritériami výberu, ktoré požadujeme od kandidátov, sú:

  • technické vysokoškolské vzdelanie stavebného alebo strojníckeho charakteru ( preferovaná špecializácia TZB ):
  • aspoň 3 ročná prax
  • znalosť problematiky a dobrá orientácia v obore ako celku (normy, vyhlášky, technológie, materiály, ceny atď.)
  • znalosť práce na projektoch t.j. znalosť procesu od samého začiatku až po ukončenie
  • Microsoft Word - pokročilý
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Microsoft Outlook - pokročilý
  • AUTOCAD - pokročilý

Hľadáme

Pre danú pozíciu hľadáme človeka, ktorý spĺňa nasledujúce osobnostné predpoklady:

  • predchádzajúce skúsenosti s realizáciou stavebných projektov resp. v oblasti správy TZB v objektoch
  • tímový hráč
  • výborné komunikačne a organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

Ponúkame

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • výkonnostné odmeny
  • teambuildingové aktivity
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Všetkých uchádzačov budeme do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať s informáciou o stave výberového konania prostredníctvom emailu alebo telefonicky. Výberové konania prebiehajú štandardne prostredníctvom individuálneho rozhovoru.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1781015  Dátum zverejnenia: 25.6.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.