Tajomník spoločnosti PB IT

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu PB IT, dcérskej spoločnosti Poštovej Banky pre oblasť IT, hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Tajomník spoločnosti, ktorého náplň práce bude spočívať v nasledovných činnostiach:

  • vykonáva úlohy delegované Predstavenstvom,
  • organizuje pracovné stretnutia Predstavenstva,
  • pripravuje zasadnutia Predstavenstva, zabezpečuje predkladané materiály a zápisy,
  • pripravuje zasadnutia Dozornej rady, zabezpečuje predkladané materiály a doručuje materiály členom DR, zabezpečuje zápisy DR,
  • archivuje zápisnice a materiály z Predstavenstva a Dozornej rady,
  • organizačne zabezpečuje valné zhromaždenie,
  • spracováva a archivuje zmluvnú agendu,
  • poskytuje asistencie Predstavenstvu v oblasti administratívy, sledovania úloh, personálnych otázok atď.,
  • zabezpečuje pracovné a obchodné rokovania Predstavenstva,
  • vybavuje a vedie rôznu agendu na základe pokynov Predstavenstva,
  • participuje na tvorbe vnútorných predpisov a postupov,
  • vybavuje korešpondenciu,
  • zabezpečuje obeh interných a externých dokladov a inej dokumentácie,
  • spravuje a eviduje dochádzky a cestovné príkazy,
  • zabezpečuje objednávanie kancelárskych potrieb pre spoločnosť.

  • Miesto práce: Bratislava, Dvořákovo nábrežie 4, River Park
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.6.2014
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá 1 rok (po roku možné predĺženie na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky

  • spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • profesionálne a kultivované vystupovanie
  • dobré organizačné schopnosti a plánovanie
  • proaktivita, orientácia na zmenu a inovatívnosť
  • odolnosť voči stresu
  • výborné komunikačné zručnosti a tímová spolupráca

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Minimálne požadované vzdelanie: Bc.
  • Vzdelanie v oblasti: právo, ekonómia - nutnosťou
  • Microsoft Office - pokročilý
  • Prax na obdobnej pozícii výhodou

Iné výhody

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja, možnosť rastu
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • 5 dní voľna na preliečenie v prípade práce neschopnosti „sick days“
  • stravné lístky nad rámec zákona - aj v prípade PN, dovolenky...
  • teambuildingové aktivity
  • zľavy u našich partnerov
  • športoviská

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme za účelom telefonického rozhovoru alebo dohodnutia termínu osobného pracovného pohovoru kontaktovať najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu.

Tešíme sa na Vaše reakcie.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1717859  Dátum zverejnenia: 19.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.