Pracovník údržby - zameranie TZB

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Náplň práce

Do nášho tímu POBA Servis, dcérskej spoločnosti Poštovej Banky, hľadáme šikovného a skúseného kandidáta na pozíciu PRACOVNÍK ÚDRŽBY - zameranie TZB, ktorého náplň práce bude spočívať v nasledovných činnostiach:

  • Spravovanie zverených zariadení TZB ( predovšetkým vzduchotechnika a klimatizácia ) v pridelených objektoch, kompletný dohľad nad stavom a funkčnosťou
  • Dohľad nad dodržiavaním revíznych plánov podľa platnej legislatívy, resp. interných predpisov zamestnávateľa
  • Vykonávanie bežnej prevádzkovej údržby na zverených technológiách TZB ( VZT a klimatizácia )
  • Koordinácia a komunikácia záručných a pozáručných servisných činností dodávateľov, príp. drobných investičných akcií
  • Zabezpečovanie dohľadu nad výkonom prác dodávateľov ( servis, opravy, havarijné stavy ),
  • Zabezpečovanie podpory pre správcu objektov

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Šamorín - Čilistov
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: 1.5.2014 resp. dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Doba určitá - 1 rok (Následne je v prípade vzájomnej spokojnosti možné zmluvu predĺžiť na dobu neurčitú)

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:

  • Technické vzdelanie stavebného, strojníckeho ( znalosť problematiky TZB, predovšetkým VZT a klimatizácia )
  • Aspoň 3 ročná prax v odbore
  • Výborné komunikačne a organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu
  • Znalosť problematiky a dobrá orientácia v obore ako celku (normy, vyhlášky, technológie, materiály, ceny atď.)
  • V minulosti sa podieľal na činnostiach v oblasti správy TZB v objektoch
  • Tímový hráč

Odborné a kvalifikačné predpoklady

  • Minimálne požadované vzdelanie: SŠ so zameraním stavebná, strojnícka
  • Microsoft Word – mierne pokročilý
  • Microsoft Excel – mierne pokročilý
  • Microsoft Outlook – mierne pokročilý

Ponúkame

  • dynamické a otvorené pracovné prostredie
  • podporovanie profesionálneho a osobného rozvoja
  • výhodné čerpanie bankových produktov
  • výkonnostné odmeny
  • teambuildingové aktivity
  • zľavy u našich partnerov

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Všetkých uchádzačov budeme do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať s informáciou o stave výberového konania prostredníctvom emailu alebo telefonicky. Výberové konania prebiehajú štandardne prostredníctvom individuálneho rozhovoru.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Poštová banka
Nina Juríková
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovensko

ODPOVEDAŤ
ID: 1716446  Dátum zverejnenia: 16.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.