Operátor strihacej a baliacej linky (Trvalý pracovný pomer)

POSS-SLPC s.r.o.

Miesto práce
Voderady, priemyselný park, okres Trnava
Termín nástupu
A.S.A.P.
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je:
- kontrola prichádzajúceho materiálu a odchádzajúcich produktov
- obsluha a nastavovanie strihacej a baliacej linky podľa predpísaných pracovných postupov a pokynov nadriadeného
- balenie zvitkov
- výroba paliet
- obsluha mostového žeriavu
Zamestnanci na danej pozícii pracujú v režime dvojzmennej prevádzky

- Trvalý pracovný pomer (hľadáme kmeňových zamestnancov)
- Letný a vianočný bonus (13 a 14. plat)
- Odmeny na základe osobného hodnotenia
- Odmeny za zlepšovacie návrhy
- Výkonnostný bonus
- Stravné lístky
- Príspevok na dopravu, slúžiaci ako kompenzácia nákladov na cestovanie do práce (auto, autobus)
- Každoročný nárast miezd na základe osobného hodnotenia zamestnanca

Iné benefity spoločnosti
-Školenia potrebné pre výkon práce na náklady zamestnávateľa
-Nadčasy preplácané nad rámec zákona
-Čisté pracovné prostredie
-Flexibilita pracovných pozícií
-Vianočné poukážky, teambuildingové aktivity

V prípade záujmu nám posielajte životopisy spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na uvedenú e-mailovú adresu [email protected]
Vybraní uchádzači budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor do našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť POSS - SLPC s.r.o. bola založená v roku 2007 ako dcérska spoločnosť spoločností Samsung C & T Corporation, Samsung C&T Deutschland a spoločnosti POSCO.

Viac na www.poss-slpc.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2920736  Dátum zverejnenia: 10.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou