PHP Developer - študentská brigáda

Positive s.r.o.

Miesto práce
Škultétyho 18, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-návrh a implementácia webových aplikácií a stránok
-práca na vývoji maklérskeho softvéru
-jazyky ako PHP, HTML, CSS, JavaScript, jQuery, SQL
-návrh a vytváranie databáz
-tímová spolupráca na projektoch
-práca s verziovacím systémom SVN
-vypracúvanie úloh na základe zadania

Čo ponúkame?
-skúsenosti v programovaní webových aplikácií
-flexibilnú pracovnú dobu
-pravidelný príjem
-individuálny prístup v neformálnom kolektíve
-možnosť kariérneho rastu
-perspektívu stáleho zamestnania po ukončení štúdia
-zaujímavé projekty

Benefity pre študenta:
-finančný príspevok na promócie pri skončení vysokoškolského štúdia
-tlač diplomovej práce
-zhotovenie promočných oznámení

Firemné benefity:
-výkonnostné odmeny, ktorých výška je závislá iba na tvojom výkone
-profesijný a platový rast
-vzdelávanie v podobe interných a externých školení
-teambuildingy, motokáry, splavy, divadlo, alebo posedenie pri pive a chutnom jedle
-zamestnanecký program zdravotnej starostlivosi VIP Union www.vipunion.sk
-office máme situovaný na Trnavskom mýte, blízko do centra

Na [email protected] pošli email s predmetom Študent PHP Developer, spolu so:

-životopisom,
-portfóliom realizovaných projektov.

Detail pozície: https://www.positive.sk/joby/php_developer_brigada

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, MatFyz

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina Positive

Positive pôsobí na trhu softvérových riešení.
Od začiatku nášho pôsobenia sa orientujeme na zákazníkov pôsobiacich vo finančnom sektore.
Riešenia spoločnosti sú určené najmä pre poisťovne, banky a finančných sprostredkovateľov.
Snaha obslúžiť potreby našich partnerov komplexne vyústila do programu softvér a služby pre finančný trh.
V súčasnosti poskytujeme pod značkou positive služby prostredníctvom holdingovej štruktúry pôsobiacej na Slovensku.
www.positive.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3100001  Dátum zverejnenia: 25.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou