Osobný tréner FITNESS - POSILKA.TV a POSILKA.CLUB

POSILKA.TV, s. r. o.

Miesto práce
Liptovská 2/A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobných trénerov (mužov i ženy), ktorým ponúkame okrem fixného platu, možnosť spolupracovať pri tvorbe značky POSILKA. Pomôžeme Vám ako trénerovi s komplexným fitness know-how, zviditeľníme vaše meno vo videách a vytvoríme z Vás jedinečnú fitness osobnosť a hlavne vlastnú značku. ( AK už takou nie ste :) )

Čo požadujeme :
Znalosti v oblastie ľudského tela-anatómie, fyziológie, kulturistiky, výživy – tvorba jedálničkov-(skúšanie formou testu)
Absolvovanie praktickej časti: demonštrácia cvičení, krátka ukážka tréningu
Minimálne prvý stupeň kondičný trénera, alebo študent FTVŠ
Ovládanie pomôcok : TRX, BOSU, KETTLEBELL
Komunikatívnosť, zodpovedný prístup, skúsenosti v oblasti práce ako osobný tréner

– trénuj svojich klientov bez obmedzení ( žiadne poplatky smerom k Posilke)
fixný mesačný plat
marketing na najväčšej fitness stránke na Slovensku
a ešte omnoho viac

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Staňte sa členom mladej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti fitness. Momentálne prevádzkujeme fitness portál www.posilka.tv a fitness centrum Posilka.Club.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2568044  Dátum zverejnenia: 19.5.2016