Servisný technik mobilných telefónov / Predajca príslušenstva a služieb

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Trnava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduché opravy mobilných telefónov
- Predaj príslušenstva, poistenia a iných služieb poskytovaných na kioskoch Pôjdeto
- Správa skladu náhradných dielov a s tým spojená administratíva
- Príjem a výdaj zariadení

- Mladý kolektív
- Flexibilný pracovný čas
- Férový prístup zamestnávateľa
- Motivačné mzdové ohodnotenie
- Atraktívne zamestnanecké výhody spoločnosti PosAm (dcéra Slovak Telekom)

Obsadzujeme viaceré pozície na kioskoch v obchodných centrách v Bratislave (Polus, Eurovea, Aupark, Avion) a v Trnave.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Túto pozíciu potrebujeme obsadiť zodpovedným, technicky orientovaným (hlavne v oblasti opráv mobilných telefónov), samostatným a komunikatívnym kandidátom.

PosAm už 27 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3156500   Dátum zverejnenia: 10.8.2017