Junior Middleware administrátor (Deployment Manager) pre DSI

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úloha pracovnej pozície:
Úlohou špecialistu správy Middleware/Deployment Manager na platforme Java EE.
Hlavné činnosti
• prevádzka a optimalizácia existujúcich systémov/aplikácií u zákazníka
• riadenie, koordinácia a výkon deploymentu aplikácií na základe projektového plánu
• spoluúčasť pri tvorbe a návrhu zákazníckych riešení
• udržiavanie prevádzkovej dokumentácie spravovanej infraštruktúry
• poskytovanie technickej podpory
• vzdelávanie sa v oblastiach implementovaných technológií

Ponúkame možnosť
- pracovať pre firmu, kde ľudia nie sú čísla
- využívať širokú škálu moderných technológií a open-source riešení
- osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania
- atraktívny benefitný systém spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• praktické, základné skúsenosti s administráciou OS Linux (vrátane shell skriptovania a automatizácie) a OS Windows Server
• praktické skúsenosti s administráciou aplikačných a webových serverov (Oracle Weblogic Server, Apache Tomcat, Apache HTTP Server)
• základná znalosť SQL a základné praktické skúsenosti s administráciou relačných databáz (Oracle, PostgreSQL)
• prehľad v oblasti IT infraštruktúry
• znalosť ITIL, praktická skúsenosť s procesne riadeným vývojom a prevádzkou
• znalosť JIRA značnou výhodou
• skúsenosť s podporou vývojových tímov (zabezpečovať dodržiavanie stanovených zásad a postupov pre release/deployment)
• skúsenosť s continous integration a automatizovaným deploymentom značnou výhodou
• Oracle WebLogic Server Administrator certifikát výhodou

PosAm už 26 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 270-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bronislava Znamenačková
Tel.: 02/49239111
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2827585   Dátum zverejnenia: 25.11.2016