Middleware administrátor (Deployment Manager)

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou špecialistu správy Middleware/Deployment Manager na platforme Java EE je:
• prevádzka a optimalizácia existujúcich systémov/aplikácií u zákazníka
• riadenie, koordinácia a výkon deploymentu aplikácií na základe projektového plánu
• spoluúčasť pri tvorbe a návrhu zákazníckych riešení
• udržiavanie prevádzkovej dokumentácie spravovanej infraštruktúry
• poskytovanie technickej podpory
• vzdelávanie sa v oblastiach implementovaných technológií

Ponúkame možnosť
- pracovať pre firmu, kde ľudia nie sú čísla
- využívať širokú škálu moderných technológií a open-source riešení
- osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania
- atraktívny benefitný systém spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• praktické skúsenosti s J2EE platformou a administráciou JVM
• praktické skúsenosti s administráciou Oracle aplikačných serverov (Oracle WebLogic Server, Oracle Application Server, Glassfish Server)
• praktické skúsenosti s administráciou iných aplikačných a webových serverov (napr. Jboss, Tomcat, Apache) výhodou
• základné praktické skúsenosti s administráciou relačných databáz (Oracle, MS SQL) a znalosť SQL, PL/SQL výhodou
• praktické skúsenosti s administráciou OS Linux a Bash scripting výhodou
• praktické skúsenosti s automatizáciu, SaltStack, Python programovanie výhodou
• znalosť procesu implementácie informačných systémov
• implementácia continous integration a automatizovaného deploymentu značnou výhodou
• skúsenosť s podporou vývojových tímov (zabezpečovať dodržiavanie stanovených zásad a postupov pre release/deployment)
• Oracle certifikát výhodou

PosAm už 26 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 270-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava
ID: 2771655   Dátum zverejnenia: 18.10.2016