Junior Controller

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o analýza ekonomických údajov
o spracovávanie rôznych finančných výkazov o ekonomickej situácii spoločnosti
o podieľanie sa pri príprave finančných plánov
o podpora obchodnej divízie pri spracovávaní forecastov obchodných príležitostí
o spracovávanie priebežnej ziskovosti obchodných projektov
o príprava a analýza prevádzkových parametrov efektivity
o prezentácia údajov vo forme užitočných informácií pre rozhodovanie manažmentu

o práca v etablovanej spoločnosti na slovenskom IT trhu
o odborné školenia
o možnosť odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

analytické myslenie
zmysel pre detail
zodpovednosť
flexibilita

PosAm už 26 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 270-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava
ID: 2769337   Dátum zverejnenia: 17.10.2016