IT projektový manažér senior

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce nového kolegu bude riadenie projektov pre vývoj softvéru najmä vo fáze delivery, koordinácia celého projektového procesu od analýz až po implementáciu.
• príprava projektových plánov, časového harmonogramu, plánov riadenia kvality, atď.
• plánovanie, riadenie a vyhodnotenie iterácie - fázy
• monitorovanie a kontrola priebehu projektu
• príprava plánu akceptácie, akceptácia
• status reporting a kontroling
• analýza a riadenie rizík
• hodnotenie a motivácia členov projektového tímy

Ponúkame možnosť
- pracovať pre firmu, kde ľudia nie sú čísla
- využívať širokú škálu moderných technológií a open-source riešení
- osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania
- atraktívny benefitný systém spoločnosti

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu mailom na adresu kariera@posam.sk. Tešíme sa na Vašu reakciu a radi zodpovieme akékoľvek otázky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

10

Očakávame:
· skúsenosti s vedením projektov zameraných na dodávku SW riešení na strane dodávateľa
· skúsenosti s vývojom softvéru od zberu požiadaviek cez analýzu, dizajn, implementáciu, testovanie, odovzdávanie
· skúsenosti s prípravou ponúk - BID management
· rozhodovacie a analytické schopnosti
· prezentačné a komunikačné schopnosti, vyjednávanie
· riešenie konfliktov, problémov, schopnosť rozhodovať sa pod stresom
· orientácia na pridanú hodnotu pre zákazníka
· skúsenosti s vedením tímu pracovníkov developerov a analytikov
· skúsenosti s implementáciou rozsiahlejších systémov
· Prince 2/ITIL certifikát vítaný

PosAm už 26 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 270-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava
ID: 2738898   Dátum zverejnenia: 27.9.2016