Java programátor Junior

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Bratislava, Žilina, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj a testovanie komponentov systému:
- vývoj SW v jazyku Java na základe špecifikácie (web aplikácie, informačné systémy)
- tvorba nových funkcionalít, úprava existujúcich riešení
- písanie unit testov pre vyvíjaný kód

- osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania popri skúsených seniorných kolegoch
- využívanie moderných technológií a open-source riešení
- atraktívny benefitný systém spoločnosti

V prípade vášho záujmu prosíme o zaslanie vášho životopisu e-mailom na adresu kariera@posam.sk.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- Java - medior, základná znalosť SQL
- znalosti OOP princípov a zásad SW dizajnu
- chuť učiť sa nové technológie
- samostatnosť v rámci pridelených úloh, zodpovedné dokončovanie úloh
- tímový duch

Získaš znalosti a skúsenosti v týchto oblastiach:
- DB/SQL, XML, HTML, CSS, TCP/IP networking
- Open-source Java knižnice (Spring, Apache Wicket/AngularJS)
- Java EE technológie (servlety/JSP/JSF, aplikačné servery, Spring framework, JPA/Hibernate)
- Unix/Linux, command line, shell scripting
- IDE Eclipse (alebo IntelliJ IDEA)
- infraštruktúra vývoja Java SW (Maven/Gradle, SVN/CSV/Git)
- práca v agilnom tíme - Scrum, Kanban

PosAm už 26 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 270-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava
ID: 2681223   Dátum zverejnenia: 28.10.2016