Senior Front-end Developer

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na zaujímavých projektoch v regióne strednej Európy v odvetviach banky, poisťovne, telekomunikácie, priemysel, zdravotníctvo a verejná správa. Vašou úlohou bude:
- návrh front-end systémov
- zostavovanie špecifikácií a prototypov
- výber technológií a produktov
- zodpovednosť za správnosť dizajnu a implementácie
- zodpovednosť za "kvalitu kódu" a revízia práce programátorov
- zodpovednosť za efektivitu, kvalitu a spoľahlivosť navrhnutých riešení
- vedenie tímov
- kontakt so zákazníkom

- práca v mladom a dynamickom tíme IT špecialistov, vo firme "voňajúcej človečinou"
- osobný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania
- využívanie moderných technológií a open-source riešení

V prípade, ak vás ponuka zaujala, prosíme o zaslanie vášho životopisu v slovenskom jazyku na mailovú adresu zuzana.stolcova@posam.sk.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

JavaScript - expert
XML - pokročilý
SQL - pokročilý

Počet rokov praxe

5

Znalosti vo vývoji a optimalizovaní web aplikácií:
- senior web AJAX/HTML5/CSS3/JavaScript developer
- skúenosť s OOP programovaním v Java, PHP alebo Typescripte (chuť naučiť sa základy Java EE )
- skúsenosť s DB modelovaním, vývojom nad DB, vývojom databázovej vrstvy systémov a web aplikacií (t. j. nie len povrchne Wordpress, či CMSka)
- skúsenosť s AngularJS a inými JavaScript frameworkami
- dobré znalosti responzivných knižníc (Bootstrap) a CSS preproccesing knižníc (LESS)
- skúsenosť s Cross-Browser a optimalizáciou výkonu u webstránok
- znalosti v oblasti webservice (REST, SOAP) a AJAX
- prehľad, záujem o pokročilé techniky vývoja ako modularizácia systémov, správny návrh systémov
- schopnosť plánovať, prioritizovať, zastrešiť, zanalyzovať

PosAm už 26 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 270-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava
ID: 2569486   Dátum zverejnenia: 14.10.2016