Java programátor senior

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Bratislava, Žilina, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na zaujímavých projektoch v regióne strednej Európy v odvetviach banky, poisťovne, telco, priemysel, zdravotníctvo a verejná správa. Hľadáme skúseného programátora v Jave s ambíciou vypracovať sa na architekta, s prehľadom v technológiách a IT trendoch. Osobnostne vyspelého človeka, ktorý dokáže komunikovať so zákazníkom a koordinovať vývojový tím.
Náplňou práce bude:
- programovanie v Jave
- zodpovednosť za správnosť implementácie
- zodpovednosť za kvalitu kódu
- zodpovednosť za efektivitu a spoľahlivosť vytvorených riešení
- koordinácia práce jednotlivých členov vývojárskeho tímu

Ponúkame:
- možnosť pracovať v mladom a kreatívnom tíme, pre firmu, kde ľudia nie sú čísla
- možnosť využívať širokú škálu moderných technológií a open-source riešení
- možnosť osobnostne a profesne rásť, ktorá je podporená účasťou na zahraničných technologických konferenciách a na mieru šitými softskillovými tréningami
- atraktívny benefitný systém spoločnosti

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu mailom na adresu kariera@posam.sk. Tešíme sa na vašu reakciu a radi zodpovieme akékoľvek otázky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - programátor

Java - expert
SQL - pokročilý
XML - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Počítačové znalosti - programátor:
JEE - expert
Spring - pokročilý

Ďalšie požiadavky na kandidáta:
- skúsenosti z veľkých Java projektov
- vynikajúca znalosť JEE
- vynikajúca znalosť objektového designu
- znalosť SQL
- znalosť XML
- komunikatívnosť a schopnosť viesť tím
- znalosť metodológie SW vývoja
- samostatnosť
- vysoká motivácia

Výhoda:
- TDD a Domain Driven Design
- skúsenosť s prácou s ESB (JBoss FUSE), SOAP a REST služby

PosAm už 26 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 270-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava
ID: 2569362   Dátum zverejnenia: 28.10.2016