Web developer Plzeň

PORTAL PRODUCTION s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mladá dynamicky se rozvíjející firma se sídlem v Plzni hledá nového spolupracovníka na pozici Programátor/ka webových a mobilních aplikací.

Popis pozice:

  • vývoj a podpora stávájících webových aplikací
  • rozvoj pro mobilní web, android a iOS
  • nejedná se o vývoj na zakázku nýbrž o provoz vlastních portálů
  • pozice vhodná i pro čerstvé absolventy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • velmi dobrou znalost objektově orientovaného programování v PHP
  • dobrou orientaci v problematice MySQL databází
  • zkušenosti s programováním v JavaScriptu
  • anglický jazyk na úrovni potřebné pro porozumění technické dokumentaci
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou (VŠ výhodou)
  • schopnost samostatné tvůrčí práce

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Nette framework
  • práce s Phonegap
  • znalost operačních systémů Linux a MacOS
  • znalost Adobe Photoshop
  • jQuery a Framework7

Nabízíme:

  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • 2 dny v týdnu homeoffice
  • klidné pracovní prostředí na okraji Plzně (100m od tramvajové zastávky Světovar)
  • práci na zajímavých mezinárodních projektech v dynamickém týmu
  • mladý kolektiv

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3127781  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.