Web programátor - PHP, JS

PORT System s.r.o.

Miesto práce
Okružná 17, 08001 Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
27.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou od 1000 eur pre juniora

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj web stránok a webového softvéru na mieru. Vylepšovanie existujúcich systémov podla požiadaviek z biznisu. Spolupráca na vývoji nových projektov "zo zelenej lúky".

Úplne flexibilný pracovný čas, pri dodržaní zodpovednosti ľubovoľne home-office. Vzdelávanie a mladý kolektív.

Miesto práce je v kancelárii v Prešove. Je potrebné byť v kancelárii pravidelne aspoň jeden-dva dni v týždni.

Uchádzači, prosím kontaktujte nás na našom telefónnom čísle, alebo nám pošlite životopis. Záujemcom bez akejkoľvek referencie sa ozveme ako posledným.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - Základy
HTML - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadám človeka, ktorý mi bude pomáhať s mojimi projektami - hlavne vývoj. Vhodný sú aj úplný začiatočníci, ktorí sa majú chuť učiť web-technológie.

Podmienka je IT vzdelanie, absolvovanie nejakého online kurzu (napr. webrebel, learn2code, alebo iné), alebo praktická skúsenosť s programovaním webu.

K životopisu, alebo motivačnému listu priložte aj nejakú referenciu - Výstup z kurzov, link na web ktorý ste (apoň) čiastočne naprogramoval, alebo kľudne aj ZIP s nejakým PHP kódom. Teda hocičo čo nám ukáže, že viete čo je PHP (nemusí to byť nič funkčné)

Spoločnosť PORT System Slovaki s.r.o. je platforma, ktorá združuje veriteľov a žiadateľov o pôžičky formou kolektívneho požičiavania. Klasický model poskytovania pôžičiek je na základe dlhoročných skúsenosti rozšírený o výhodné benefity, diverzifikáciu rizika, garantovaný výnos, či scoringový model. Technológie sú plne prispôsobené všetkým užívateľom a optimalizované na každom zariadení pripojenom na internet. Profesionalita, prvotriedny servis a ľudský prístup prioritou spoločnosti.
ID: 3109201  Dátum zverejnenia: 21.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou od 1000 eur pre juniora