Praktikant na oddelenie kvality

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5 EUR/hod.výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a bude prehodnotená na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent VŠ a máš chuť svoje poznatky zo štúdia aplikovať do praxe už počas štúdia, ponúkame Ti šancu byť súčasťou nášho tímu a získať veľa skúseností z oblasti kvality. Navyše ak budeš šikovný, pracovné miesto Ti vieme ponúknuť aj po skončení VŠ!

PRACOVNÁ PONUKA VHODNÁ IBA PRE ŠTUDENTOV VYSOKEJ ŠKOLY.

  • príprava produktov na meranie rozmerových odchýlok,
  • vytváranie hodnotiacich správ audit a vyhodnocovanie auditov,
  • tvorba meracích protokolov, analýza rozmerových odchýlok a príčin ich vzniku,
  • spolupodieľanie sa na metalografických skúškach spojov, príprave vzoriek a následnej makroskopickej analýze spojov,
  • vykonávanie vizuálnej kontroly karosárskych dielov,
  • pomáha pri tvorbe a aktualizácii pracovnej a kvalitárskej dokumentácie,
  • zabezpečenie plynulého chodu oddelenia (administratívna práca, dodržiavanie 5S a poriadku na pracovisku, tvorba prezentácií, prac. postupov)
  • podpora pri zavádzaní zlepšovacích návrhov,

V našej spoločnosti je možnosť vypracovania záverečnej študentskej práce.

  • tvorivá práca s modernými technológiami na oddelení zabezpečenia kvality automatizovaných liniek v spoločnosti Porsche
získavanie odborných a personálnych skúseností v automobilovom priemysle v oblasti zabezpečenia kvality
  • možnosť vypracovania diplomovej práce pod odborným vedením
  • možnosť získania zamestnania po ukončení štúdia
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

DEŇ PRACOVNÝCH PRÍLEŽITOSTÍ V PORSCHE!

Už 28.2 vás čakáme v Dubnici nad Váhom a 29.2 v Hornej Strede na Dni otvorených dverí, a to od 15:00 do 18:00. Nenechajte si ujsť túto šancu navštíviť našu výrobu a rôzne iné zákutia našich divízií.

Cieľom tejto akcie je najmä poskytnúť príležitosť potencionálnym uchádzačom o zamestnanie nahliadnuť priamo do procesu našej výroby a rovnako aj podporiť duálne vzdelávanie študentov.

Tešíme na Vás!

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
  • súhlas so spracovaním osobných údajov
  • životopis bez fotografie

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, Automotive - mechatronika, kvalita výrobných procesov, metrológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • študent 3.- 5. ročníka VŠ
  • znalosť automatizovaných výrobných procesov v automotive je výhodou
  • znalosť prípravy vzoriek pre metalografické skúšky je výhodou
  • znalosť práce so streomikroskopom je výhodou
  • znalosť práce s meracími systémami je výhodou
  • znalosti o kvalite hliníkových dielov je výhodou
  • tímová spolupráca

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Kaláberová
E-mail: poslať životopis
ID: 4748594  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.