Pracovník pre plánovanie výroby

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj, Ilava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vydávanie a zapisovanie nových zákazok, korekčných, konštrukčných, zmenových čísel + plánovanie priebehu týchto všetkých zákazok (zmien)
- plánovanie celkovej kapacity spoločnosti ako aj po oddeleniach
- rozdeľovanie zákazok, termínov na jednotlivé oddelenia
- kontrola termínov na týchto oddeleniach
- plánovanie termínov + plánovanie dodatočných termínov vzniknutých pri sklze vo výrobe
- kontrola stavu hodín pri rozpracovanej výrobe
- vyhodnocovanie plánu, kalkulácia zmien, chybových hlásení
- organizovanie kooperácií pre veľké diely

- zaujímavá práca v úspešnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania sa a zvyšovania kvalifikácie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate požiadavky, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Pri všetkých dokumentoch uvádzajte súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov. Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o., výrobca strihacieho a tvárniaceho náradia a prípravkov pre automobilový priemysel, ktorá je dcérskou spoločnosťou Porsche AG.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Porsche Werkzeugbau s.r.o.
Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Vladimíra Chylová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2648802   Dátum zverejnenia: 24.11.2016