Administrátor infraštruktúry

Porsche Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
01.07.2024
2 300 EUR/mesiacVýška základnej mzdy nemusí byť konečná a môže byť dohodnutá na základe kvalifikácie a relevantných pracovných skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Administrátor Sieťovej infraštruktúry v Porsche Slovakia budete zohrávať kľúčovú úlohu pri návrhu, konfigurácii a správe komplexných sieťových riešení. Budete mať možnosť pracovať s najmodernejšími technológiami a podieľať sa na inovatívnych projektoch, ktoré posúvajú hranice automobilového priemyslu.

- Návrh a správa sieťovej infraštruktúry: Konfigurácia a optimalizácia sieťových riešení pre maximálny výkon a bezpečnosť.

- Administrácia serverov: Správa a údržba Windows a Linux serverov.

- Technická inštalácia: Konfigurácia a údržba rôznych IP a sieťových zariadení.

- Nasadzovanie a správa komunikačných komponentov: Riadenie LAN/WAN architektúry vrátane switchov a firewallov.

- Monitoring a údržba: Kontinuálne sledovanie a údržba platforiem pre zabezpečenie bezproblémového chodu sietí.

- Riešenie incidentov: Profesionálny troubleshooting a riešenie problémov v rámci sieťovej infraštruktúry.

- Dokumentácia: Zodpovednosť za tvorbu a aktualizáciu technickej dokumentácie.

- Spolupráca: Úzka spolupráca s členmi tímu a externými dodávateľmi.

- Bezpečnostné konzultácie: Konzultácie s bezpečnostným oddelením a podpora pri riešení bezpečnostných incidentov.

- Podpora: Poskytovanie technickej podpory pri riešení problémov s výpadkami dátových spojení pobočiek dílerskej siete.

- Stabilné zázemie: Práca v prestížnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.

- Dynamické prostredie: Práca v rýchlo sa rozvíjajúcom automobilovom priemysle.

- Tímová spolupráca: Práca v súdržnom tíme školiteľov.

- Moderné technológie: Prístup k najnovším technológiám a inovatívnym riešeniam.

- Odborné a jazykové vzdelávanie: Podpora neustáleho odborného a jazykového rastu.

- Flexibilita: Možnosť pracovať aj z domu.

- Osobný rozvoj: Neustály osobný a kariérny rast.

- Zahraničné pracovné cesty: Príležitosti na prácu a cestovanie v zahraničí.

- Testovanie vozidiel: Možnosť testovať najnovšie modely vozidiel.

- Technické vybavenie: Notebook a mobilný telefón pre efektívnu prácu.

- Sociálne benefity: Finančný príspevok zo sociálneho fondu, 2 dni Sick Day ročne, MultiSport karta.

Staňte sa súčasťou tímu Porsche Slovakia a prispievajte k budovaniu a správe špičkovej sieťovej infraštruktúry! Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, neváhajte a pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Pokročilá znalosť produktov a protokolov Cisco (certifikácie CCNA a CCNP sú výhodou).

- Skúsenosti s administráciou serverov Windows a Linux.

- Skúsenosti s virtualizáciou pomocou VMware.

- Odborné znalosti VPN pripojení, predovšetkým s použitím Cisco ASA.

- Znalosť zálohovacích systémov, predovšetkým Veeam.

- Skúsenosti so sieťovými komponentmi a technológiami (DNS, DHCP, TCP/IP, Group Policy, PAM).

- Správa zariadení pomocou SCCM a Intune.

- Znalosť skriptovacích jazykov, ako sú Powershell a Shell.

- Schopnosť zadávať požiadavky na konfiguráciu MPLS medzi poskytovateľmi (SWAN, Porsche, PI).

- Skúsenosti s firewallmi.

- Znalosť SDx sietí (SD-WAN/SD-ACCESS) je výhodou.

Porsche Slovakia je súčasťou spoločnosti Porsche Holding Salzburg pôsobiacej v 23 európskych krajinách, ako aj v Ázii a v Južnej Amerike a patriacej k najväčším automobilovým obchodným spoločnostiam v Európe. Je autorizovaným importérom vozidiel Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Úžitkové vozidlá pre Slovenskú republiku. IT team Porsche Slovakia spravuje systémy a poskytuje služby viacerým sesterským spoločnostiam na Slovensku a taktiež dílerskej sieti a odborne podlieha vedeniu materskej IT spoločnosti Porsche Informatik.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Máliková
E-mail: poslať životopis
ID: 4825109  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac