Junior účtovník/-čka

Porsche Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 160, Bratislava
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre naše finančné oddelenie v Bratislave hľadáme Junior účtovníka alebo účtovníčku na plný úväzok. Úspešný kandidát bude zodpovedný za tieto úlohy:
- účtovanie faktoringu a recyklačného fondu
- upomienky
- odsúhlasovanie salda s obchodnými partnermi
- denné účtovné operácie v systéme SAP
- účtovanie interných dokladov
- podpora procesu mesačnej uzávierky
- úzka spolupráca s hlavným účtovníkom a ostatnými členmi tímu
- ostatné aktivity podľa dohody s hlavným účtovníkom

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoje podklady, životopis v slovenskom a cudzom jazyku( anglický alebo nemecký jazyk) spolu s fotografiou na našu e-mailovú adresu: job@porsche.sk.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Dobrovoľne udeľujem spoločnosti Porsche Slovakia, s r.o., IČO: 31362788, Vajnorská 160, 831 04 Bratislava súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise som poskytol/poskytla spoločnosti Porsche Slovakia s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť účtovníctva, daňovej legislatívy a ostatných usmernení na úrovni Junior účtovník
- prax v obore na úrovni Junior účtovník výhodou
- znalosť účtovného systému SAP výhodou
- znalosť MS Office( najmä Word, Excel)
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na stredne pokročilej úrovni
- komunikatívnosť
- dodržiavanie termínov

Autorizovaný importér vozidiel VW, Audi a Seat pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Porsche Slovakia, spol. s r. o.
Vajnorská 160
831 04 Bratislava
http://www.vw.sk, www.vwuzitkove.sk, www.audi.sk
ID: 2704502   Dátum zverejnenia: 23.11.2016