Účtovník/-čka

Porsche Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 160, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou podľa skúseností a kvalifikácie uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úsek financií v Bratislave hľadáme účtovníka alebo účtovníčku na plný úväzok. Úspešný kandidát/kandidátka bude zodpovedný za tieto úlohy:
- načítavanie bankových výpisov do účtovného systému na dennej báze
- účtovanie nespárovaných platieb z bankových výpisov na dennej báze
- sledovanie prípadných chybných platieb a ich ošetrenie
- sledovanie a kontrola saldokonta odberateľov
- účtovanie faktoringového obchodu
- účtovanie recyklačného fondu jednotlivých komodít
- vystavovanie a odosielanie upomienok
- účtovanie PZP, KASKO poistenia, cestovného poistenia, správnych a bankových poplatkov, nájomného za služobné byty, dane z nehnuteľností, zrážkovej dane, dane z motorových vozidiel
- vystavovanie a účtovanie dohôd o vzájomnom započítaní pohľadávok a záväzkov
- odsúhlasovanie salda s obchodnými partnermi
- priraďovanie nascanovaných dokumentov z archívu SAP k zaúčtovaným dokladom
- účtovanie zaradenia a vyradenia majetku spoločnosti Porsche Immobilien Slovakia, spol. s r.o., ktorá je prepojená so spoločnosťou Porsche Slovakia, spol. s r.o. vrátane spustenia odpisov
- zodpovednosť za compliance
- participácia na procesoch mesačnej úzávierky, ročnej uzávierky
- komunikácia a príprava podkladov pre externých audítorov
- komunikácia s obchodnými partnermi a ostatnými úsekmi spoločnosti
- úzka spolupráca s hlavným účtovníkom a ostatnými členmi týmu
- ostatné aktivity na základe dohody s hlavným účtovníkom
- všetky účtovné operácie uskutočňované v systéme SAP

- práca v stabilnej medzinárodnej automobilovej spoločnosti
- možnosť využívania anglického alebo nemeckého jazyka
- kurz nemeckého jazyka
- stravné lístky
- každoročná husacina, vianočný večierok
- teambuilding
- možnosť využívania relaxačných, regeneračných a športových služieb v zazmluvnenom štúdiu
- možnosť kúpy automobilu za zvýhodnených podmienok

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoje podklady, životopis v slovenskom a cudzom jazyku( anglický alebo nemecký jazyk) spolu s fotografiou na našu e-mailovú adresu: job@porsche.sk.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Prosím, pozorne si prečítajte nasledujúci text a priložte ho k vášmu emailu-listu.

Dobrovoľne udeľujem spoločnosti Porsche Slovakia, s r.o., IČO: 31362788, Vajnorská 160, 831 04 Bratislava súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. v nasledovnom znení: „Týmto prehlasujem, že všetky údaje, ktoré som uviedol/uviedla vo svojom životopise som poskytol/poskytla spoločnosti Porsche Slovakia s.r.o. dobrovoľne a sú pravdivé. Zároveň súhlasím s evidenciou a spracovaním poskytnutých údajov oprávnenými osobami za účelom a v rozsahu, ktorý je potrebný pre realizáciu výberového konania na pracovnú pozíciu, o ktorú sa uchádzam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, účtovnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

SAP - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť podvojného účtovníctva, daňovej legislatívy a ostatných usmernení
- prax v obore výhodou
- znalosť účtovného systému SAP výhodou
- znalosť MS Office( najmä Word, Excel)
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na stredne pokročilej úrovni
- dobrý písomný a verbálny prejav
- flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť a samostatnosť
- systematická práca a dodržiavanie termínov

Autorizovaný importér vozidiel VW, Audi a Seat pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Porsche Slovakia, spol. s r. o.
Vajnorská 160
831 04 Bratislava
http://www.vw.sk, www.vwuzitkove.sk, www.audi.sk

Kontakt

ID: 2704502   Dátum zverejnenia: 13.2.2017