Mechanik-elektrikár / mechanička-elektrikárka pre vozidlá Audi

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Cesta na Senec 2/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
824 - 3 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 824 € + Variabilná zložka v závislosti od plnenia plánu + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Mechanik - elektrikár / Mechanička - elektrikárka
  • Mechanické opravy vozidiel
  • Opravy, servisné, garančné
  • Pravidelné prehliadky na základe zákazkového listu a predpisov výrobcu
  • Vykonávanie štandardných servisných a údržbových procesov
  • Vykonávanie opráv na mechanických a elektrikárskych systémoch podľa štandardov výrobcu

  • stravovanie (obedy) v podnikovej jedálni
  • práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti,
  • Pravidelné odborné školenia,
  • Firemné eventy
  • skvalitnenie komunikačných a vedomostných schopností, zvýšenie kvalifikácie,
  • odmena pri pracovnom jubileu,
  • 13. plat a 14. plat

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk zaslaním štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku alebo priamo e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o..
Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor.
Odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 10 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický smer so zameraním na automobily, prípadne iný technický odbor.

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v odbore nutnosť

Počet rokov praxe

2

Prax v certifikovanom značkovom autoservise (prax so značkami Škoda, Seat, Volkswagen alebo Audi) sú výhodou.

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená tromi prevádzkami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche. Zároveň je Porsche Inter Auto Slovakia aj importérom značky Porsche pre Slovenský trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Pavlíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4668420  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 824 EUR/mesiac