(Junior) Contract Manager / (Junior) contract legal expert

PORR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina PORR patrí medzi popredné európske stavebné spoločnosti so sídlom v Rakúsku a s pobočkami v celej CEE a SEE, ako aj v Strednej Európe a v krajinách Blízkeho Východu. PORR Slovensko hľadá pracovníka na pozíciu (Junior) Contract/Claim Manager a/alebo (Junior) Zmluvný právnik pre veľké projekty v oblasti infraštruktúry.

Vaše úlohy:

• Príprava a posudzovanie zmlúv so zákazníkmi, partnermi, dodávateľmi a subdodávateľmi podľa pokynov správcu zmlúv
• Revízia zmlúv v súlade s právnymi predpismi /a ich správnosti po obsahovej stránke
• Vymáhanie zmluvných nárokov zamestnávateľa podľa pokynov správcu zmlúv
• Podpora vedenia spoločnosti v ostatných právnych a zmluvných záležitostiach

Ponúkame Vám okrem zaujímavej pracovnej činnosti možnosť ďalšieho profesionálneho a osobnostného rastu vo vysoko profesionálnom prostredí a možnosť ďalšieho odborného vzdelávania.

V prípade Vášho záujmu očakávame Váš štruktúrovaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku na e-mailovej adrese: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo alebo Technická univerzita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie buď ako stavebný inžinier so silným vzťahom k stavebnému priemyslu/zmluvného/stavebno-právneho významu, alebo ako právnik so silným vzťahom k zmluvnému právu a stavebnému priemyslu.
• Skúsenosti v stavebníctve/stavebno-právnej/zmluvno-právnej oblasti
• Znalosti a/alebo vzdelanie v medzinárodnom štandardnom zmluvnom práve podľa FIDIC alebo v PPP zmluvách výhodou
• Okrem slovenského jazyka plynulá jazyková znalosť nemčiny alebo angličtiny podmienkou
• Záujem o náročnú prácu v silnom tíme a prostredí s vynikajúcim potenciálom rozvoja
• Pružnosť a flexibilita
• Ochota cestovať v rámci Slovenska a Rakúska (Viedeň)
• Záujem o prácu v multikultúrnom prostredí v TOP- medzinárodnej spoločnosti v oblasti stavebníctva

Skupina PORR je jedna z najväčších a najstarších stavebných spoločností v Rakúsku so silným medzinárodným postavením. Či ide o pozemné staviteľstvo, inžinierske stavby, vývoj projektov, alebo cestné staviteľstvo - dokonalý reťazec tvorby hodnôt umožňuje skupine PORR a jej dcérskym spoločnostiam realizáciu komplexných projektov. Know-how našich vysoko kvalifikovaných pracovníkov je našou rozhodujúcou prednosťou v európskej súťaži.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3117044  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou