Obchodný manažér

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Martina Rázusa 23A, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste špičkový obchodník?
Chcete si zarobiť viac financií ako doteraz?
Chcete predávať produkt, ktorý patrí do prvej ligy?
Chcete mať pravidelný príjem pozostávajúci z fixného a otvoreného finančného ohodnotenia?

Ak áno, pridajte sa k nám! Už 26 rokov firma PP rastie a je lídrom ako Vydavateľský a vzdelávací dom.

Ponúkame zázemie spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu ekonomických a právnych informácií v SR už 26 rokov.
Neobmedzené platové podmienky v závislosti na výkone + fixný balíček.
Používanie produktov vydavateľstva bezplatne počas trvania obchodného vzťahu.
Časová nezávislosť.
Osobnostný a odborný rast.
Technická a informačná podpora.
Špeciálne prémie, odmeny a výhry.
Náhrada nákladov spojených s prevádzkou motorového vozidla alebo služobná električenka, resp. MHD.
Služobný mobilný telefón, notebook.

Informácie o výberovom konaní

Posilní náš tím a ozvi sa na: personalne@epi.sk

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti, v meste Bratislava, prípadne podľa dohody. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Živnostenský list.
Skúsenosti v oblasti priameho predaja.
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa, spol. s r.o. zastrešuje dobrovoľné zoskupenie samostatných obchodných spoločností založených na spoločnej filozofii podnikania – rovnakých hodnotách, princípoch riadenia a princípoch vzájomne synergickej partnerskej výhodnosti v rámci skupiny. Základnou filozofiou skupiny v podnikaní je pozitívna energia, voľnosť myšlienok, dôslednosť, profesionalita a originalita.

Vydavateľský a vzdelávací dom PP tvoria vydavateľstvá: Poradca podnikateľa, spol. s r. o., S-EPI, s. r. o. a EUROKÓDEX, s. r. o. Poradca podnikateľa je jedno z najstarších novodobých vydavateľstiev, ktoré okrem vydávania tlačených periodík z oblastí daní, účtovníctva a pracovného práva, je dlhoročným partnerom MS SR v oblasti tlače a distribúcie Zbierky zákonov Slovenskej republiky, v minulosti Obchodného vestníka a taktiež partnerom MF SR pri vydávaní Finančného spravodajcu. Na základe dlhodobého odborného vývoja a pôsobenia na trhu vyvinulo vydavateľstvo elektronický ekonomicko-právny systém EPI, ktorého súčasným prevádzkovateľom je spoločnosť S-EPI. Okrem portálu epi.sk spravuje spoločnosť S-EPI portály vssr.sk, zakon.sk, zakonypreludi.sk mzdovecentrum.sk a danovecentrum.sk. Vydavateľstvo EUROKÓDEX, s. r. o. je mladé, progresívne vydavateľstvo hodnotnej odbornej literatúry v tlačenej podobe, ktoré aktuálne vydáva publikácie z oblasti práva, ekonómie, marketingu, informačných technológií a psychológie.

Ďalšími partnermi v podnikaní sú spoločnosti: Informačné centrum podnikateľov, s.r.o., SOHO1, s.r.o., Drevenice JÁNOŠÍKOV DVOR, Hotel Absolutum Praha, Nadácia rozum a cit.

Spoločne vyhľadávame trhové príležitostí, spájame myšlienky a partnerov a spoločne sa tešíme z víťazstiev. V našich tímoch sú vítaní ľudia, ktorí dokážu kľudnou a vytrvalou energiou dosiahnuť úspech prostredníctvom vyhľadania príležitosti a jej dotiahnutím k výsledku.

Ak patríte medzi odvážnych ľudí s hlbokými vôľovými vlastnosťami, ktorí majú radi zmenu a dynamickú prácu, ste na správnej adrese!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Martina Rázusa 23A
010 01 Žilina