Kreatívny grafik

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Miesto práce
Martina Rázusa 23A, Žilinský kraj, Žilina
Druh pracovného pomeru
živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba grafických návrhov
Príprava tlačových podkladov

Prácu v perspektívnej, úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti 26 rokov pôsobiacej na slovenskom trhu v oblasti ekonomickej a právnej literatúry.
- Priestor na osobnostný a odborný rast.
- Pravidelná podpora odborného vzdelávania.
- Používanie produktov vydavateľstva bezplatne počas trvania pracovného vzťahu.
- Práca v dynamickom a inšpiratívnom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Posilní náš tím a ozvi sa na: personalne@epi.sk

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Kreativita
Flexibilita

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa, spol. s r.o. zastrešuje dobrovoľné zoskupenie samostatných obchodných spoločností založených na spoločnej filozofii podnikania – rovnakých hodnotách, princípoch riadenia a princípoch vzájomne synergickej partnerskej výhodnosti v rámci skupiny. Základnou filozofiou skupiny v podnikaní je pozitívna energia, voľnosť myšlienok, dôslednosť, profesionalita a originalita.

Vydavateľský a vzdelávací dom PP tvoria vydavateľstvá: Poradca podnikateľa, spol. s r. o., S-EPI, s. r. o. a EUROKÓDEX, s. r. o. Poradca podnikateľa je jedno z najstarších novodobých vydavateľstiev, ktoré okrem vydávania tlačených periodík z oblastí daní, účtovníctva a pracovného práva, je dlhoročným partnerom MS SR v oblasti tlače a distribúcie Zbierky zákonov Slovenskej republiky, v minulosti Obchodného vestníka a taktiež partnerom MF SR pri vydávaní Finančného spravodajcu. Na základe dlhodobého odborného vývoja a pôsobenia na trhu vyvinulo vydavateľstvo elektronický ekonomicko-právny systém EPI, ktorého súčasným prevádzkovateľom je spoločnosť S-EPI. Okrem portálu epi.sk spravuje spoločnosť S-EPI portály vssr.sk, zakon.sk, zakonypreludi.sk mzdovecentrum.sk a danovecentrum.sk. Vydavateľstvo EUROKÓDEX, s. r. o. je mladé, progresívne vydavateľstvo hodnotnej odbornej literatúry v tlačenej podobe, ktoré aktuálne vydáva publikácie z oblasti práva, ekonómie, marketingu, informačných technológií a psychológie.

Ďalšími partnermi v podnikaní sú spoločnosti: Informačné centrum podnikateľov, s.r.o., SOHO1, s.r.o., Drevenice JÁNOŠÍKOV DVOR, Hotel Absolutum Praha, Nadácia rozum a cit.

Spoločne vyhľadávame trhové príležitostí, spájame myšlienky a partnerov a spoločne sa tešíme z víťazstiev. V našich tímoch sú vítaní ľudia, ktorí dokážu kľudnou a vytrvalou energiou dosiahnuť úspech prostredníctvom vyhľadania príležitosti a jej dotiahnutím k výsledku.

Ak patríte medzi odvážnych ľudí s hlbokými vôľovými vlastnosťami, ktorí majú radi zmenu a dynamickú prácu, ste na správnej adrese!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Martina Rázusa 23A
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Miroslava Hubocká
Tel.: 041/7053506
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820319   Dátum zverejnenia: 21.11.2016