Grafický dizajnér

Popcorn Advertising

Miesto práce
Kapatská 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, sme reklamná agentúra POPCORN ADVERTISING. Hľadáme pohoďáka a tímového hráča, ktorý obohatí náš kolektív o svoju príjemnú osobnosť a taktiež o namakané skills v oblasti grafiky. Využi príležitosť, aká sa neodmieta a staň sa súčasťou rozrastajúcej sa dynamickej agentúry, ktorá ide bomby a nezastaví sa pred ničím. Ak budú naše sympatie vzájomné, budeš spolupracovať na významných reklamných kampaniach našich klientov a tvoja práca bude viditeľná ako maják na rozbúrenom nočnom mori. Ponúkame ti jedinečnú príležitosť zúročiť svoju prácu a dostať ju k ľuďom, za čo okrem príjemného pocitu na duši, získaš aj atraktívne finančné ohodnotenie a množstvo ďalších benefitov ako: prácu medzi príjemnými ľuďmi v kľudnom prostredí s teraskou, na ktorej si občas grilujeme dobroty. Dokonca si do práce môžeš priniesť aj domáceho miláčika. Tak čo? Ideš do toho? Tešíme sa na tvoje portfólio :)

Ponúkame ti možnosť rastu, prácu v príjemnom prostredí, grilovačky na terase a super kolektív. Ak máš domáce zvieratko, kľudne ho prines.

Ak si myslíš, že k nám patríš, čakáme na tvoje portfólio a stručné CV. Keď máš chuť nám o sebe povedať viac, prilož motivačný list. Dikýýý.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe InDesign - Pokročilý

Full servisová reklamná agentúra

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3127777  Dátum zverejnenia: 11.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou