Chyžná/upratovačka

Ponteo s.r.o.

Miesto práce
Rusovce, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

chyžná /upratovačka - upratovanie a čistenie/upratovanie hotelových izieb, verejných, ubytovacích a prevádzkových priestorov komplexu

- príjemné pracovné prostredie
- profesný rast

V prípade, že spĺňate požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pošlite svoj profesný životopis s motivačným listom na adresu:
info@ponteo.sk
Do predmetu správy a motivačného listu uveďte názov pracovnej pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Počet rokov praxe

hoteliérstvo,gastronómia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre čistotu a poriadok
- skúsenosti na uvedenej pozícii - výhodou
- flexibilita, odolnosť voči stresu
- zodpovednosť
- príjemné vystupovanie

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ponteo s. r. o.
Starorímska 1A
851 10 Bratislava
ID: 741552   Dátum zverejnenia: 11.10.2016