Čašník

Ponteo s.r.o.

Ponteo Activity Park, Starorímska, Bratislava-Rusovce-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
1 200 - 1 400 EUR/mesiacĎalšie zložky mzdy podľa schopností a kvality uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného profesionála, ktorého práca v gastronómii baví a napĺňa a v tomto duchu chce pokračovať vo svojej profesionálnej kariére. Vašou úlohou bude servírovanie jedál a nápojov ich zúčtovanie cez ERP, komunikácia s hosťami, udržiavanie hygieny na pracovisku.

Možnosť bezplatného zamestnaneckého ubytovania pre mimobratislavských uchádzačov, zamestnanecká strava, možnosť bezplatnéhovyužívania športovo-relaxačných zariadení hotela /wellness centrum, fitness centrum, bowling, tenis.../, možnosť pracovať a realizovať svoje profesionálne predstavy v prostredí, kde sú kolegovia aj hostia, ktorí to vedia oceniť

Informácie o výberovom konaní

odpovieme len vybraným uchádzačom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Odborná zdatnosť, profesionalita pri komunikácii s hosťom aj kolegami, zodpovednosť, loajálnosť voči firme

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jaroslav Jaroš
E-mail: poslať životopis
ID: 4675731  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac