Čašník, servírka

Ponteo s.r.o.

Miesto práce
Starorímska 1A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie objednávok a následné servírovanie objednaných jedál a nápojov
• Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí
• Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania
• Obsluha registračnej pokladne a vyúčtovanie objednávok
• Dodržiavanie hygieny a čistoty na pracovisku

pravidelné smeny
zamestnanecké stravovanie a ubytovanie
bezplatné využívanie športovo-relaxačných zariadení hotela
odborné školenia
možnosť kariérneho rastu
práca v stabilnej spoločnosti v mladom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gastro

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemný vzhľad a vystupovanie
komunikatívnosť, zodpovednosť, odolnosť voči stresu

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2981352  Dátum zverejnenia: 20.3.2017