Recepčný/á

Ponteo s.r.o.

Miesto práce
Starorímska 1A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zodpovednosť za check-in a check-out hostí
• vybavovanie telefonátov a preberanie odkazov
• riešenie a vybavovanie požiadaviek hostí a rezervácií
• poskytovanie informácií o hoteli a možnostiach v okolí
• reportovanie činností, príprava denných a nočných uzávierok
• práca s pokladňou, predaj doplnkových služieb hotela

možnosť zamestnaneckého stravovania a ubytovania
bezplatné využívanie športovo - relaxačných zariadení hotela
služobná uniforma
odborné vzdelávanie
práca v stabilnej spoločnosti v príjemnom prostredí a mladom kolektíve
možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, gymnázium

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemný vzhľad, vystupovanie, komunikátívnosť,
zodpovednosť, chuť učiť sa nové veci

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2981338  Dátum zverejnenia: 20.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou