Účtovníčka/účtovník

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľkoúľanská cesta 1051, 925 21 Sládkovičovo, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
1 900 EUR/mesiacmzda od 1.900,-€/mesiac, podľa skúseností; 13. a 14. plat; každoročné prehodnotenie mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti v zmysle platnej metodiky (bankové transakcie, dodávateľsko-odberateľské faktúry)
  • Účtovanie záväzkov, pohľadávok, miezd
  • Samostatné vedenie účtovníctva v SAP
  • Daňová agenda - DPH vypracovanie kontrolného a súhrnného výkazu, daň z príjmu a iné dane
  • Zabezpečenie mesačných a ročných uzávierok (výkazy a poznámky)
  • Príprava a odosielanie platieb, záloh a doplatkov prostredníctvom bankového programu
  • Vypracovanie štatistických výkazov - hlásenia, štatistiky a iné na príslušné orgány a úrady
  • Mesačné, štvrťročné a ročné finančné uzávierky
  • Spolupráca s audítormi a daňovým úradom
  • Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi

Pracovná doba:

  • 8-hodinová pracovná doba, od pondelka do piatku
  • Možnosť flexibilného pracovného času

  • Budeš pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu
  • 13. a 14. plat
  • Každoročné prehodnotenie mzdy ti zaručí postupné navyšovanie platu a lepšiu kariérnu perspektívu.
  • Máš možnosť využívať stravné v hodnote 5,45€, ktoré ti poskytne zamestnávateľ a ušetríš tak na nákladoch na stravovanie.
  • Máš možnosť získať odborné školenia a vzdelávanie, čo ti umožní rozvíjať sa v tvojom odbore a zlepšovať svoje pracovné schopnosti.
  • Budeš súčasťou tímu, ktorý má vysokú kvalitu práce a výborný kolektív, čo ti umožní mať príjemné pracovné prostredie a zlepšovať svoje pracovné skúsenosti.
  • Množstvo firemných akcií a spoločenských podujatí
  • Budeš navštevovať jazykový kurz a máš možnosť sa kontinuálne vzdelávať na online kurzoch
  • Každý mesiac firma zabezpečuje malé prekvapenie pre zamestnancov

Ďakujeme za Vaše reakcie na nami inzerovanú pracovnú pozíciu.
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

komplexný účtovník, samostatný účtovník

Počet rokov praxe

3

Máš skúsenosti s vedením účtovníctva a chceš sa posunúť v kariére? Pracuj s nami a rozvíjaj svoje hard skills aj soft skills!

  • Minimálne 3-ročná prax v oblasti účtovníctva
  • Vynikajúca znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva a daní v SR
  • Znalosť práce v SAP
  • Dobré komunikačné schopnosti
  • Samostatnosť a flexibilita
  • Tímovosť a schopnosť pracovať v kolektíve
  • Profesionálny a proaktívny prístup k práci

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Personálne oddelenie
Tel.: +421910918963
E-mail: poslať životopis
ID: 4815338  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac