Samostatný účtovník

POLYTEC Composites Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľkoúľanská cesta 1051, 925 21 Sládkovičovo, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1400,- EUR + BONUS (podľa seniority uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vedenie účtovníctva v SAP
- vystavovanie, spracovanie a evidencia daňových dokladov
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva spoločnosti v zmysle platnej metodiky (pokladňa, bankové transakcie, dodávateľsko-odberateľské faktúry)
- zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr
- daňová agenda - DPH vypracovanie kontrolného a súhrnného výkazu, daň z príjmu a iné dane
- zabezpečenie mesačných a ročných uzávierok (výkazy a poznámky)
- odosielanie platieb, záloh a doplatkov prostredníctvom bankového programu
- vypracovanie štatistických výkazov, NBS

Ďakujeme za Vaše reakcie na nami inzerovanú pracovnú pozíciu. Oslovení budú len uchádzači vyhovujúci našim podmienkam.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- minimálne 4-ročná prax v oblasti účtovníctva
- vynikajúca znalosť legislatívy pre oblasť účtovníctva a daní v Slovenskej republike
- znalosť práce v SAP
- dobré komunikačné schopnosti
- tímovosť a schopnosť pracovať v kolektíve
- profesionálny prístup

POLYTEC GROUP - so svojimi 26 závodmi a 4.300 zamestnancami po celom svete predstavuje významného výrobcu a dodávateľom kvalitných dielov z plastov. Rakúska spoločnosť ponúka kompletné riešenia v oblasti vstrekolisov, špecializuje sa na plasty so zosilneným vláknom a produkuje originálne diely z plastov a ušľachtilej ocele. POLYTEC, ako kompetentný partner, ponúka individuálne priemyselné riešenia z polyuretánu a zariadenia potrebné pre ich produkciu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3130310  Dátum zverejnenia: 8.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1400,- EUR + BONUS (podľa seniority uchádzača)