Marketingový pracovník - grafik

POLYSTON s.r.o.

Miesto práce
Badín, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 500 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu (najlepšie Banská Bystrica - nie je nutná podmienka), ktorá sa zaujíma o marketing, SEO a copywriting.
Primárnou náplňou práce bude:
- správa Sociálnych médií, direct mail a web,
- správa webových stránok,
- content, tvorba textov (PR články, inzercie, blog),
- príprava propagačných prezentácií, katalógov, letákov,...
- copywritting, online/offline marketing, firemné materiály, branding,
- grafická úprava textov, fotiek, jednoduchá editácia videí,
- sledovať trendy na trhu a prinášať nové nápady,
- vyhodnocovanie úspešnosti marketingových aktivít.

Spolupráca na TPP/Dohodu či živnosť.
Pozícia voľná ihneď, už teraz ťa potrebujeme.
Ponúkame prácu vo výrobnej firme, kde uchádzač sa môže podieľať na spolutvorbe brandu, produktov, výstavách. Je to práca rozmanitá a vhodná pre záujemcu, ktorý sa rád bude podieľať na úspešnosti produktov firmy.

- možnosť profesijného a odborného rastu
- možnosť podieľať sa na rozvoji spoločnosti
- motivujúce ohodnotenie
- perspektívna dlhodobá spolupráca
- práca v stabilnom tíme
- stravné lístky
- Multisport karta
- možný Homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Google Analytics - Základy
Google Ads - Základy
Facebook Business Manager - Základy
Instagram Business Manager - Základy
Mailchimp - Základy
Digitálny Marketing - Mierne pokročilý
Online Marketing - Mierne pokročilý
Sociálne média - Pokročilý
Administrácia webových stránok - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí majú relevantné skúsenosti v online priestore.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky nie sú náročné:
- práca s MS Office
- skúsenosti v online priestore
- kreatívne myslenie
- tvorivosť
- skúsenosť s tvorbou a úpravou jednoduchej grafiky a videí
- schopnosť pracovať samostatne aj tímovo
- prehľad v aktuálnych marketingových trendoch

Firma Polyston s.r.o. pôsobí na trhu už 20 rokov ako špička medzi výrobcami a jej produkcia zahrňuje prevažne výrobu atypických produktov z minerálneho kameňa Polyston, skla Kerglass, keramiky, žuly, technického kameňa a masívneho dreva pre rezidenčné a developerské projekty.
Dlhoročne vyrábame luxusné kuchynské pracovné dosky a integrované drezy, pričom sa orientujeme aj na vybavenie hotelov a gastro prevádzok.
Za firmou Polyston s.r.o. stojí mnoho rokov skúseností, vývoja, moderných technológií a silná podpora profesionálneho tímu. Sme jedna z mála firiem s vysokou úrovňou technologického zázemia, ktorá sa môže pochváliť výrobou vlastného produktu Polyston Solid Surface, ktorý prenikol na európsky trh a stáva sa, vďaka svojej dokonalosti detailov, jednotkou u našich klientov.
POLYSTON s.r.o. je zároveň jediným výhradným importérom a spracovateľom veľkoformátovej keramiky Neolith pre SR a ČR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4695723  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac