Administratívny pracovník oddelenia kalkulácií

POLYSTON s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 111, Badín, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZAŠKOLENIE,
pozícia vhodná pre absolventa,
vypracovanie cenových ponúk, evidencia zákaziek, fakturácia
(Čítanie technických výkresov výhodou)

progresívne ohodnocovanie, perspektíva dlhodobého zamestnania, práca v stabilnom tíme

prosím posielajte životopisy p. Mlynárčikovej mailom marketing@polyston.sk,
diskrétne, nevolať! v prípade záujmu píšte otázky mailom a odpovieme

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť práce s PC (Word, Excel, Internet),
znalosť čítania technických výkresov, komunikatívnosť, samostatnosť

POLYSTON s.r.o. pôsobí na stredoeurópskom trhu už od roku 1999 ako prvovýrobca a dodávateľ pracovných dosiek do kuchýň, kúpeľní, nemocníc, laboratórií, bánk, reštaurácií barových a recepčných pultov.
POLYSTON s.r.o. je jediná slovenská firma, ktorá má v širokej ponuke materiálov určených pre pracovné dosky a pulty aj materiál, ktorý je výsledkom jej vlastného vývoja.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Druzstevna 111
97632 Badin
ID: 2827431   Dátum zverejnenia: 25.11.2016