Obchodno - technický manažér

POLYSTON s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obchodná činnosť
-vyhľadávanie nových a kontaktovanie existujúcich zákazníkov
-vypracovávanie cenových ponúk
-technická podpora a poradenstvo
-zaškolovanie odberateľov
-zabezpečenie obchodného štandartu

slušné platové ohodnotenie a provízie, práca v stabilnej spoločnosti, ostatné benefity dohohou

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

schopnosť samostatne pracovať, seriózny prístup k práci, tvorivosť, komunikatívnosť, technické myslenie, flexibilita, organizačné schopnosti

Firma Polyston s.r.o. pôsobí na trhu už 20 rokov ako špička medzi výrobcami a jej produkcia zahrňuje prevažne výrobu atypických produktov z minerálneho kameňa Polyston, skla Kerglass, keramiky, žuly, technického kameňa a masívneho dreva pre rezidenčné a developerské projekty.
Dlhoročne vyrábame luxusné kuchynské pracovné dosky a integrované drezy, pričom sa orientujeme aj na vybavenie hotelov a gastro prevádzok.
Za firmou Polyston s.r.o. stojí mnoho rokov skúseností, vývoja, moderných technológií a silná podpora profesionálneho tímu. Sme jedna z mála firiem s vysokou úrovňou technologického zázemia, ktorá sa môže pochváliť výrobou vlastného produktu Polyston Solid Surface, ktorý prenikol na európsky trh a stáva sa, vďaka svojej dokonalosti detailov, jednotkou u našich klientov.
POLYSTON s.r.o. je zároveň jediným výhradným importérom a spracovateľom veľkoformátovej keramiky Neolith pre SR a ČR.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1912190  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou