Operátor CTP, grafik

POLYGRAF PRINT spol. s r.o.

Miesto práce
Čapajevova 44, Prešov, Prešovský kraj
Termín nástupu
01.01.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- digitálna príprava grafických podkladov do tlače a zodpovednosť za kvalitu výstupov, finalizácia podkladov pre tlač;
- vyradenie a postavenie jednotlivých strán na tlačivom hárku a zhotovovanie náhľadov pre kontrolu vyradenia;
- činnosti spojené s prácou na CTP (triedne / polohovanie a korektúra dát);
- ovládanie operačných programov a počítačovej techniky;
- interné spracovanie objednávok a ďalšie práce podľa popisu pracovnej činnosti a pokynov priameho nadriadeného – vedúceho CTP.
- zaznamenávanie technických údajov a výsledkov práce

- stabilita a perspektíva spoločnosti
- samostatnosť pri riešení pracovných úloh

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite prosím žiadosť a životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov elektronicky na náš e-mail: bencicova@polygrafprint.sk.
Do predmetu správy uveďte názov pozície o ktorú sa uchádzate. Uveďte aj telefonický kontakt na Vás. Bez odoslania elektronického súhlasu o spracovaní osobných údajov nemôžete byť zaradený do procesu výberového konania. Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2016 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

grafický dizajn, polygrafia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Adobe Illustrator - pokročilý
Adobe Photoshop - pokročilý
QuarkXPress - pokročilý
Adobe InDesign - pokročilý
CorelDRAW - pokročilý

Počet rokov praxe

2

- rutinné ovládanie uvedených grafických programov,
- samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
- ochota pracovať s plným pracovným nasadením
- dôkladnosť, precíznosť
- odolnosť voči stresu

Tlačiareň - výroba kníh, kalendárov, diárov...

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Čapajevova 44
080 01 Prešov
ID: 2823513   Dátum zverejnenia: 23.11.2016