Vedúci výrobne betónových prefabrikátov

Polnovakia Agrar, s.r.o.

Miesto práce
Tomášovská 22, 900 45 Malinovo, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť podnikajúca v poľnohospodárstve rozširuje svoje výrobné kapacity o výrobu betónových prefabrikátových výrobkov používaných v poľnohospodárstve. Vítame znalosť anglického jazyka. Hlavnou náplňou práce je výroba betónových roštov pre živočíšnu výrobu.

- zaujímavá práca v dynamickom prostredí modernej výroby
- bonusový systém

Prosíme záujemcov o uvedené pozície, aby zaslali svoj životopis v slovenskom, prípadne i anglickom jazyku na adresu: [email protected]. Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- záujem o prácu vo výrobe
- schopnosť viesť tím ľudí (tím cca 3-5 pracovníkov)
- evidencia, sklad
- schopnosť plánovať a prispôsobiť sa zmenám
- predchádzajúce skúsenosti z výroby betónových prefabrikátov sú vítané
- schopnosť a záujem vzdelávať sa v oblasti modernej výroby betónových produktov
- flexibilia, dobrý zdravotný stav
- anglický jazyk je vítaný (nie je podmienkou)

Zahraničná spoločnosť zameraná na chov ošípaných, produkciu vajec, obilnín, výrobu krmív a stavebníctvo. Viac informácií nájdete na stránke: www.polnovakia-agrar.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 2877132  Dátum zverejnenia: 5.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore