Upratovačka - recepčná na farme Senica

Polnovakia Agrar, s.r.o.

Miesto práce
Miesto výkonu práce: Senica, okres Senica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- upratovanie šatní, kancelárií, sociálnych zariadení, kuchyne
- vysávanie, umývanie podláh, chodieb a schodišťa, utieranie prachu
- upratovanie priestorov a skladových priestorov
- umývanie okien a pod
- práca na vrátnici

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti z upratovania kancelárskych i prevádzkových priestorov
- zmysel pre zodpovednosť a samostatnosť
- flexibilita

Zahraničná spoločnosť zameraná na chov ošípaných, produkciu vajec, obilnín, výrobu krmív a stavebníctvo. Viac informácií nájdete na stránke: www.polnovakia-agrar.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1860543  Dátum zverejnenia: 5.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore.