Pomocné práce na farme Vištuk

Polnovakia Agrar, s.r.o.

Miesto práce
Miesto výkonu práce: Vištuk, okres Pezinok
Termín nástupu
15.07.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zaujímavú prácu v dynamickom prostredí modernej farmy v oblasti produkcie ošípaných - veľkokapacitný chov prasníc a výkrmových ošípaných. Vítame znalosť anglického jazyka (nie je podmienkou).
Hlavná náplň práce:
- starostlivosť a ošetrovanie ošípaných a všetky s tým súvisiace práce
- kŕmenie, kontrola vody a kŕmenia
- umývanie a dezinfekcia maštalí a ďalšie práce podľa potreby

Ponúkame:
- stabilnú a zaujímavú prácu
- bonusový systém
- ďalší rozvoj zamestnancov - školenie a vzdelávanie v súlade s princípmi modernej živočíšnej výroby, interný manažérsky vzdelávací program, rozvoj jazykových znalostí
- viac informácií o spoločnosti nájdete na stránke spoločnosti www.polnovakia-agrar.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske - živočíšna výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o prácu v živočíšnej výrobe
- schopnosť a záujem vzdelávať sa v oblasti modernej živočíšnej výroby
- skúsenosti z chovu ošípaných sú vítané
- flexibilita
- dobrý zdravotný stav
- anglický jazyk je vítaný
- vzdelanie SŠ, alebo VŠ poľnohospodárska odbor veterinárstvo vítané

Zahraničná spoločnosť zameraná na chov ošípaných, produkciu vajec, obilnín, výrobu krmív a stavebníctvo. Viac informácií nájdete na stránke: www.polnovakia-agrar.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1710275  Dátum zverejnenia: 20.6.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore