Manažér sekcie výkrmu ošípaných

Polnovakia Agrar, s.r.o.

Miesto práce
Miesto práce: Senica, okres Senica
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažér farmy zodpovedá najmä za nasledovné činnosti:
- riadi a usmerňuje denný chod farmy ošípaných s cieľom zabezpečiť dodržiavanie všetkých parametrov pri procesoch,
- organizuje a riadi pracovný tím

Ponúkame:
- stabilnú a zaujímavú prácu v dynamickom prostredí v oblasti produkcie ošípaných,
- bonusový systém,
- ďalší rozvoj zamestnancov - školenie a vzdelávanie v súlade s princípmi modernej živočíšnej výroby, interný manažérsky vzdelávací program, rozvoj jazykových znalostí,
- viac informácií o spoločnosti nájdete na stránke spoločnosti www.polnovakia-agrar.sk.

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske - živočíšna výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- 3 roky praxe na obdobnej pozícii
- VŠ poľnohospodárska
- anglický jazyk - aktívne
- skúsenosti z chovu ošípaných časť reprodukcia
- zodpovednosť, flexibilita

Zahraničná spoločnosť zameraná na chov ošípaných, produkciu vajec, obilnín, výrobu krmív a stavebníctvo. Viac informácií nájdete na stránke: www.polnovakia-agrar.sk.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1279992  Dátum zverejnenia: 12.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mzdové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore